Clasament Preparing Stars Festival

Cu sufletul plin de bucurie, vreau să spun că ne mândrim cu toți cei care au participat la festivalul Preparing Stars și au reprezentat cu demnitate școala noastră. Dupa o lungă absență pe scenă, datorită vremurilor în care trăim, acești copii au revenit în fortă, și au luptat pentru a fi cea mai bună variantă a lor, au muncit și ne-au încântat dar mai mult decat atât, au demonstrat că iubesc ceea ce fac, transmițând prin muzica lor sentimente de gingășie dar și de fortă. Bravo tuturor și ne dorim cât mai mulți copii să se alăture lor, participând la concursuri , pentru a trai momentele unice pe care scena vi le poate oferi!
Vă iubim si ne mandrim cu voi!
Madalina Ghenoiu și Gabriel Ghenoiu

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *